GreekHeroes-Greek Phalanx
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GreekHeroes-Greek Phalanx

Greek Heroes Guild
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Guild chat

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Landor

Landor


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 08/10/2007

Guild chat Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Guild chat   Guild chat Icon_minitimeΠεμ Νοε 08, 2007 7:46 pm

Παρακαλώ να προσέχετε τις εκφράσεις σας στο Guild chat και να μην ανεβάζετε τους τόνους σε οποιαδήποτε συζήτηση. Σίγουρα θα υπάρξουν διαφωνίες αλλά δεν γινόμαστε επιθετικοί δεν πετάμε υπονοούμενα δεν δημιουργούμε αναστάτωση.
Όσο το Guild θα μεγαλώνει σε αριθμό ατόμων θα υπάρξουν και νέα προβλήματα αλλά όσο κρατάμε χαμηλούς τόνους αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις και τα προβλήματα λύνονται.

Επίσης μην διστάζετε να γράψετε κάποιο πρόβλημα στο forum (όχι όμως προς συγκεκριμένο άτομο), απλά αναφέρετε το πρόβλημα.
Δείχνουμε την πρέπουσα υπομονή μέχρι την επίλυσή του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Faldman

Faldman


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 21/10/2007

Guild chat Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guild chat   Guild chat Icon_minitimeΠαρ Νοε 09, 2007 5:33 pm

Την αφορμή φαντάζομαι την πήρες από την κατάσταση που δημιουργήθηκε εξαιτίας μου πριν 2 μέρες. Αν το παρατράβηξα με τα λόγια μου τότε συγνώμη. Για τα πρακτικά πάντως σαν Δημήτρης δεν νομίζω να είπα κάτι εκτός ορίων, ίσα ίσα που θεωρώ ότι μίλησα πολύ ευγενικά και δεν έπρεπε και επίσης πολύ λίγα είπα. Γι' αυτό και έπραξα όπως έπραξα εκείνη τη στιγμή και θα το ξανακάνω οριστικά την επόμενη φορά που δω παρόμοια περιστατικά.

Σε ένα Guild δεν είμαστε για να έχουμε 1 σηματάκι και ένα δεύτερο όνομα πάνω από το δικό μας. Υπήρξα χρόνια leader και member σε clans/allies/guilds και η προσωπική μου άποψη είναι ότι το να είσαι σε ένα guild σε χρεώνει με αρκετές ευθύνες όπως και πλεονεκτήματα. Δεν είναι δυνατόν σε 10 άτομα online να μην απαντά κανείς σε παράκληση για party.
Ούτε το να κάνεις party πάντα με τα ίδια 2-3 άτομα αρμόζει σε μια σωστό και ομαλό guild.

Τυχαίνει να είμαι από τα μεγαλύτερα σε lvl άτομα στο guild και όποιος ζήτησε βοήθεια την πήρε αμέσως και από μένα αλλά και από τους άλλους 4-5 που είμαστε μεγάλα lvl και δεν ζητήσαμε τίποτα σε αντάλλαγμα. Τόσο δύσκολο είναι και εσείς να βοηθάτε τους άλλους όταν το ζητάνε; Αν δεν μπορείτε (που είδα ότι δεν το κάνατε σε 2-3 περιπτώσεις) τότε θεωρώ ότι ενδιαφέρεστε μόνο για τον εαυτό σας και το συμφέρων σας και προσωπικά έχω φάει στη μάπα πολλά χρόνια τέτοιες καταστάσεις και πλέων δεν τις ανέχομαι. Οπότε η επιλογή μου θα είναι να αποσυρθώ και να πάω solo καριέρα όπως έκανα μέχρι τα 34-35 που μπήκα στο guild.

Κάνω log in και ενώ παλιότερα κάναμε χαβαλέ και υπήρχε καλό κλίμα τώρα με το ζόρι λέω "καλησπέρα σας" και μιλώ με 3-4 άτομα σε /w ή στο πάρτυ. Το να μην νοιώθω άνετα σε ένα Guild ποιος ο λόγος να υπάρχω σε αυτό...

Γιώργο θα τα πούμε και από κοντά εμείς η σήμερα ή αύριο απλά επειδή πάντα είμαι σταράτος και ξεκάθαρος έκανα αυτό το Post για να μην υπάρξουν τυχόν παρεξηγήσεις αργότερα.

Φιλικά πάντα Δημήτρης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
less

less


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 42
Location : Didimoticho
Registration date : 01/11/2007

Guild chat Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guild chat   Guild chat Icon_minitimeΤετ Νοε 14, 2007 9:51 pm

Pisteyo ola ayta ginontai epeidi eleip ego apo tin guild e?
Min anisyxeis faldman oli mera mazi tha kanoume party... (den pisteyo na se pirazei pou exoume kapia lvls diafora e?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Guild chat
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» New Guild
» espase to Guild!!!!
» Guild Storage
» GreekHeroes sub Guild
» Hostile Guild

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekHeroes-Greek Phalanx :: Σχετικά με το παιχνίδι :: Προβλήματα-
Μετάβαση σε: