GreekHeroes-Greek Phalanx
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GreekHeroes-Greek Phalanx

Greek Heroes Guild
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Icaros

Icaros


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 40
Location : Salonica
Registration date : 23/10/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2007 2:23 pm

Κάνω αυτό το POST επείδη έχω να εκφράσω ένα παράπονο μου και πιστεύω πως πολλοί θα συμφωνίσουν μαζί μου..
Εφόσον δεν έχετε την όρεξη ή την διάθεση να μπαίνετε και να παίζεται, τουλάχιστον μια φορά την μέρα ας μπαίνει ο guild master να κάνει add τα καινούρια μέλη και επίσης να μεταφέρει τα 30άρια από τους phalanx σε μας...πιστεύω πως δεν ζητάω κάτι εξωπραγματικό και δεν μιλάω με κακία προς τον leader μας (για τυχόν παρεξηγήσεις)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Soamra

Soamra


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Location : Athens,Alex/poli,Kavala
Registration date : 30/11/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2007 3:00 pm

Θα συμφωνήσω με τον Ίκαρο, συγκεκριμένα ξέρω άτομα που έχουν φτιάξει καινούργιους χαρακτήρες πριν 3 μέρες κάναν join στους Greekphalnx ,έχουν γίνει lvl29 προς 30 και δεν έχουν γίνει καν ακόμη join στους Greekphalnx ... Δηλαδή στους Greekheroes πότε θα μπούν ??? lol! . Βέβαια αν και στις δύο guild είναι αρμόδιος ο Λευτέρης δικαιολογείται ο άνθρωπος λόγο φόρτου εργασίας . Άρα υπομονή .

Φιλικά Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
less

less


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 42
Location : Didimoticho
Registration date : 01/11/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2007 3:45 pm

Δεν θα μπορούσα να μη συμφωνήσω και εγώ Cool
Είναι πραγματικά κρίμα μία τόσο ενεργή guild σαν τη δική μας να συμπεριφέρεται έτσι.
Προφανώς κάποιος λόγος θα υπάρχει αλλά... είμαστε και εμείς εδώ. drunken rabbit bounce bounce bom
Ωραία emoticons lol! τώρα τα είδα What a Face Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 bounce bounce bounce bounce Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 902647 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 902647 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 902647 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 902647 santa santa rendeer cheers cyclops No Question Rolling Eyes Exclamation Mad
p.s. Kerbere σου έστειλα ένα pm και δεν απάντησες Exclamation
Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kerberos
Admin
Kerberos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 55
Location : Larisa
Registration date : 07/10/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2007 12:24 am

Less-- Sou esteila apantisi amesos molis eida to minima mou.......lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kerberos
Admin
Kerberos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 55
Location : Larisa
Registration date : 07/10/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2007 12:29 am

Έχετε δίκιο γιαυτό που λέτε παιδιά και θα συμφωνήσω και εγώ. Απλά ο Λευτέρης (Lolinaki) το έχει παρατήσει το game και δεν νομίζω να ξαναμπεί. Θα μάθω τον κωδικό του επειδή τον βλέπω σχεδόν καθημερινά και θα σας τον δώσω για να μπαίνετε και να κάνετε join όλα τα νέα μέλη.Το ίδιο ισχύει και για τον Landor - Ouzzo. Θα μάθω και τον δικό του κωδικό και θα σας ενημερώσω........Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν....... Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513 Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kerberos
Admin
Kerberos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 55
Location : Larisa
Registration date : 07/10/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2007 12:41 am

Υ.Γ.: Εγώ μπαίνω καθημερινά στο forum και μην ανησυχείτε όσον αφορά την συντήρηση του. Πείτε μου ποιοί είναι πιο ενεργοί στο forum για να τους δώσω δικαιώματα συντονιστή κλπ........

Υποστήριξη θα υπάρχει στο συγκεκριμένο site για όσο καιρό χρειαστεί.

Όσον αφορά το παιχνίδι εγώ θα συνεχίσω να παίζω αλλά πιο χαλαρά γιατί έχω και αρκετές υποχρεώσεις. Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 902647
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lolinaki
Admin
Lolinaki


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Location : Larisa City
Registration date : 07/10/2007

Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....   Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... Icon_minitimeΔευ Δεκ 17, 2007 11:04 am

Geia sas paidia!!!!!!!!!!epestrepsa k mporeite na varateee lol!
Loipon pragmatika sorry gia afto to diastima pou eleipa apla stin zwh proigounte alla pragmata k meta to gaming!!
Efoson ksekinisate new guild me poli kalo Guild Master (Soamra) as pame oloi apo ekei,eisos einaik kalitera etsi giati den mporw na parw k orko oti tha liwnw apo dw k pera.
Soamra mporw na kanw Join sto Guild sou ??? santa lol! lol! Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz.... 684513
Mpika online k eipame oti to Guild Heroes tha spasei se 2 meres dld avrio den tha yparxei gia na kanw k egw join sto new , opos k ola ta members....apla to afisa 2 meres gia na enimerononte k ta alla members....poli den diavazoun kan to forum mas!! scratch

P.S Mori koufala less tha lioseis stous Heroes!!!!!!!!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας γίνει κάτι γι'αυτό plz....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
GreekHeroes-Greek Phalanx :: Εσωτερικά Θέματα της Συμμαχίας :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: